Rezervace pro školy

Na kluzištích v protálu Kluziště Praha nabízíme zdarma bruslení pro školy a školky ve všední dny vždy od 9:00 do 12:00. Na místě je i v dopoledních hodinách k dispozici občerstvení a půjčovna bruslí pro děti, které bruslemi nedisponují.  Pokud máte zájem se bruslení zúčastnit se svojí školou, tak nás kontaktujte na emailu info@kluzistepraha.cz a následně Vám poskytneme heslo, které Vám umožní tvořit si rezervace pro vaše třídy po celou zimu. V emailu nám prosím dejte vědět jaké z našich kluzišť chcete využívat. Dále při rezervaci prosím postupujte dle následujícího návodu.

Rezervace

Pokud již máte heslo, tak se přesuňte na odkaz https://kluzistepraha.cz/skoly-a-skolky/ a nyní je čas pro vytvoření rezervace.

  1. Nejdříve si na stránce vyberte Kluziště o jehož rezervaci máte zájem.

2. Po vybrání kluziště je potřeba zvolit termín, kdy chcete provést registraci. Termíny se budou vypisovat postupně na celou zimu. Vždy bude možné rezervovat na konkrétní měsíc.

3. Níže Vám následně vyjede nabídka termínů pro Vámi zvolené místo a den. Pro Vás jako školy a školy je vždy důležitá rezervace :Školy a Školky

4. Zvolíte vybraný čas a následně Vám vyjede tabulka, kterou vidíte níže. V ní je potřeba vyplnit jméno, email a telefon pro případ, že bychom Vás potřebovali kontaktovat. Zároveň na mail Vám dorazí potvrzení o proběhlé rezervaci.

Další důležitou částí k vyplnění je kapacita - zde prosím zvolte počet žáků, kteří dorazí. Kapacita jednotlivých kluzišť je rozdílná (od 20 do 50 dětí).  Na kluzišti můžou být teda v daný moment například 2 třídy.

Na závěr je potřeba vyplnit heslo, které jste od nás obdrželi v mailu. Poprosím heslo nesdílet, tak aby se do systému nemohl přihlási nikdo jiný než školy a případně zbytečně nezablokoval termíny, protože na místě by stejně na ledovou plochu nebyl vpuštěn.

5. Závěrem Vám dorazí email, který potvrzuje rezervaci a už stačí jen v daný čas dorazit na správné kluziště a společně s dětmi můžete začít bruslit.

 

Pokud by Vám nebylo cokoli jasné a nebo něco nefungovalo, tak nás prosím kontaktujte na info@kluzistepraha.cz .

envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram