23 listopadu, 2021

Již stavíme!

Zahájení provozu kluzišť se blíží a tak Vám přinášíme pár fotek ze stavby a zamražování ledových ploch, které běží teď na plné obrátky.

Metropole na ledě

Vedle Metropole Zličín během totoho týdne vzniklo kluziště o rozměrech 30 x 15 metrů. Ledová plocha již pomalu dosahuje výšky 8 cm a už jen tvoříme poslední vrstvy, tak aby vše bylo připravené na sobotní zahájení. Mimo jiné zde můžete vidět již i první loga našich partnerů umístěna přímo v ledu.

Více informací můžete sledovat na www.metropolenalede.cz

Adresa: Praha 5 - Zličín, Řevnická 1

Zahájení provozu: 27. 11. 2021

River Rink - Karlín

I když v Karlíně se zahajuje až 2.12. tak přípravy jsou také v plném proudu. Prostor pro kluziště byl kompletně připravené a zde bude dostupný i vytopené stan. Sami se nemůžeme dočkat, až bude vše připravené a přineseme Vám fotky kompletního areálu. Kluziště má rozměry také 30 x 15 metrů.

Na další informace se můžete těšit na webu http://www.riverrink.cz/ 

Adresa: Praha 8, Karolínská 8

Zahájení provozu: 2. 12. 2021

Kluziště Smíchov

Nejmenší z kluzišt, které spravujeme opět vyrůstá na náměstí 14.října. Zahájení proběhne v příštím týdnu a kluziště zde postupně taky roste.

Aktuální informace najdete na webu www.kluzistesmichov.cz .

Adresa: Praha 5, náměstí 14. Října

Zahájení provozu: 1. 12. 2021

Kluziště Vypich

Poslední kluziště startuje již v neděli v areálu DDM a zahájení je spojeno i s rozsvícením vánočního stromečku a dalším programem, tak sledujte náš web a těšíme se až k nám dorazíte!

Aktuální informace najdete na webu www.kluzistevypich.cz.

Zahájení: 28. 11. 2021

Adresa: Praha 6, Na Vypichu 1A

envelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram